HAKKIMIZDA

        1990 yılında Ağrı'da kurulmuş olan marketimiz şu anda olduğu gibi en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara halkımıza ulaştırma hedefiyle hizmetlerine başlamıştır.
         Gittikçe gelişen ve her geçen gün hizmet kalitesini arttırmış olan marketimiz kendisini tamamıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibine adamış, küçük büyük demeden herkesin beğenisini ve sevgisini kazanarak ve büyüyerek yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

 En yüksek kalitede hizmet sunup, müşterilerimizin memnuniyetini mutluluğunu klasik alışveriş memnuniyet düzeyinin üzerinde olmasını sağlamayı gerçekleştirmek ve bunun devamını sağlamak.

MİSYONUMUZ

        Müşterilerimize ve onların değerlerine saygılı olmak,ferah güvenli ve hijyenik koşullarda alışveriş yapmalarını sağlamak, taahhütte bulunduğumuz hizmet ve ürünleri eksiksiz ve zamanında yerine getirerek, hizmet verdiğimiz bölgenin yani Ağrı'nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi olma özelliğini korumak. Ayrıca Değerlerini özümsemiş, çevreye ve topluma karşı DUYARLI, Çalışanlarının AÇIK ve İÇTEN davrandığı, YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEFLEYEN Tüm ilişkilerinde DÜRÜST bir kuruluş olma gücümüzü artırmaktır.

Reyonlarımız